Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de acces, mentenanta, intretinere Platforma Informatica Your GDPR
- Număr anunț
- DA22951792
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR SI ELEVILOR BOTOSANI (CUI 3792118)
- Furnizor / câștigător
- YOUR CONSULTING SRL (CUI RO17460640)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.750 RON
- Valoare atribuită
- 1.750 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 15:29
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.750 RON
din 1.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro