Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii informatice suport la cerere retea calculatoare.
- Număr anunț
- DA22949944
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- INTERSERVICE SRL (CUI RO14250392)
- Cod CPV
- 72590000-7 · Servicii informatice profesionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.680 RON
- Valoare atribuită
- 31.680 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 14:19
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.680 RON
din 31.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro