Ofertă acceptată
Cumpărare directă
vialuri 40 ml
- Număr anunț
- DA22960970
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33792000-8 · Sticlarie pentru industria farmaceutica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 118,98 RON
- Valoare atribuită
- 118,98 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 12:38
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
118,98 RON
din 118,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro