Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multiplicari A4 alb-negru

Număr anunț
DA22953743
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ROMULUS GUGA (CUI 29032884)
Furnizor / câștigător
MC SMART TONER & REFILL S.R.L. (CUI 40551254)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396,35 RON
Valoare atribuită
396,35 RON
Data publicării
07.05.2019 08:34
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,35 RON

din 396,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.