Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 15,4% sub estimat

Curs de formare profesionala-Taxe si Impozite Locale

Număr anunț
DA22958049
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
TOP CURS SOLUTION SRL (CUI 38004514)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.100 RON 15,4% sub estimat
Data publicării
07.05.2019 11:05
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.300 RON estimat 15,4%

Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.