Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICIU REPARATIE MTG OMAC 554
- Număr anunț
- DA22945791
- Autoritate contractantă
- SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
- Furnizor / câștigător
- STECO IMPEX IS 93 SRL (CUI RO4693120)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.529,23 RON
- Valoare atribuită
- 1.529,23 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 12:02
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.529,23 RON
din 1.529,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro