Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 33,3% sub estimat

Deratizare + statii intoxicare GFC Proservices

Număr anunț
DA22957994
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
GFC PROSERVICES SRL (CUI 33049876)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.750 RON
Valoare atribuită
2.500 RON 33,3% sub estimat
Data publicării
07.05.2019 11:03
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 3.750 RON estimat 33,3%

Adjudecat la 66,7% din estimat · economie 1.250 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.