Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHERESTEA RIND. A/B 3000X28X28MM

Număr anunț
DA22974730
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET "GONG" SIBIU (CUI 4582963)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03419000-0 · Cherestea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,94 RON
Valoare atribuită
5,94 RON
Data publicării
08.05.2019 12:55
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,94 RON

din 5,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.