Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curatare + schimbare chip Unitate cilindru Xerox 3052

Număr anunț
DA22968816
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA BRASOV (CUI 18657250)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,42 RON
Valoare atribuită
50,42 RON
Data publicării
08.05.2019 09:26
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,42 RON

din 50,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.