Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lemn de foc salcam / cer / garnita / stejar /
- Număr anunț
- DA22967902
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA SADOVA (CUI 16080456)
- Furnizor / câștigător
- ALISOR INTER TRANS SRL (CUI RO15184904)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.400 RON
- Valoare atribuită
- 50.400 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 08:45
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.400 RON
din 50.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro