Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEMN DE FAG

Număr anunț
DA22964516
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SIEU (CUI 28356734)
Furnizor / câștigător
ZADORSIM SRL (CUI 16855943)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.500 RON
Valoare atribuită
40.500 RON
Data publicării
07.05.2019 14:44
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.500 RON

din 40.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.