Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii curatenie eveniment

Număr anunț
DA22970175
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Tony Bulandra (CUI 27309416)
Furnizor / câștigător
MAICAN MARIANA PFA (CUI 39989138)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
08.05.2019 10:17
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.