Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transport calator Oradea - Arad - Oradea
- Număr anunț
- DA22971666
- Autoritate contractantă
- TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
- Furnizor / câștigător
- OTGABI IMPEX S.R.L. (CUI RO4794516)
- Cod CPV
- 60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,27 RON
- Valoare atribuită
- 672,27 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 11:10
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
672,27 RON
din 672,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro