Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX300 Fir polipropilena 1, L=75cm, ac 40mm 1/2 cerc rotund
- Număr anunț
- DA22964835
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216,96 RON
- Valoare atribuită
- 216,96 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 14:55
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
216,96 RON
din 216,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro