Ofertă acceptată Cumpărare directă

BX828 Fir acid poliglicolic rapid 4/0, L=75cm, ac 17.5mm, 1/2 cerc rotund

Număr anunț
DA22964570
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288 RON
Valoare atribuită
288 RON
Data publicării
07.05.2019 14:46
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288 RON

din 288 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.