Ofertă acceptată Cumpărare directă

BX813 Fir acid poliglicolic rapid, 0, L=75 cm, ac 40mm, 1/2 cerc, rotund

Număr anunț
DA22963964
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382,08 RON
Valoare atribuită
382,08 RON
Data publicării
07.05.2019 14:24
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382,08 RON

din 382,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.