Ofertă acceptată Cumpărare directă

Freze Extradure pentru Turbina

Număr anunț
DA22962347
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270,60 RON
Valoare atribuită
270,60 RON
Data publicării
07.05.2019 13:27
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270,60 RON

din 270,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.