Ofertă acceptată Cumpărare directă

ATA CHIRURGICALA NR. 5; 7; 8; 9 CERTIF. CE ; Tavite / tavita renala de unica folosinta

Număr anunț
DA22958619
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.660 RON
Valoare atribuită
6.660 RON
Data publicării
07.05.2019 11:22
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.660 RON

din 6.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.