Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OMNIPLAST - Plasture in rola pe suport textil, 5 cm x 5 m
- Număr anunț
- DA22949819
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI RO3102390)
- Cod CPV
- 33141112-8 · Plasturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.984 RON
- Valoare atribuită
- 5.984 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 14:16
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.984 RON
din 5.984 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro