Ofertă acceptată Cumpărare directă

Integra matrice dermica cu strat simplu 10x12,5 cm

Număr anunț
DA22955917
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
Cod CPV
19142000-3 · Piele reconstituita (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.753,85 RON
Valoare atribuită
33.753,85 RON
Data publicării
07.05.2019 09:56
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.753,85 RON

din 33.753,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.