Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carne de pasare

Număr anunț
DA22971642
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Normal nr.2 (CUI 29885369)
Furnizor / câștigător
OPREA AVI COM SRL (CUI RO5504181)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
703,80 RON
Valoare atribuită
703,80 RON
Data publicării
08.05.2019 11:09
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

703,80 RON

din 703,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.