Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIEPT DE PUI DEZOSAT PUNGA CONGELAT
- Număr anunț
- DA22965917
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU (CUI 4323233)
- Furnizor / câștigător
- OPREA AVI COM SRL (CUI RO5504181)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 928,80 RON
- Valoare atribuită
- 928,80 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 15:43
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
928,80 RON
din 928,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro