Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SURUB 6921 M 12*1.75*40
- Număr anunț
- DA22963462
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- SOREX TEAM SRL (CUI RO17176550)
- Cod CPV
- 44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96 RON
- Valoare atribuită
- 96 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 14:07
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96 RON
din 96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro