Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,9% sub estimat
CARNE PORC LUCRU DIN SPATA REF VACUUM
- Număr anunț
- DA22962522
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU PONI (CUI 4352930)
- Furnizor / câștigător
- ANA & CORNEL SRL (CUI 5878224)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 452,09 RON
- Valoare atribuită
- 420,89 RON 6,9% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2019 13:33
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420,89 RON
din 452,09 RON estimat
6,9%
Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 31,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.