Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Alimente
- Număr anunț
- DA22953212
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA (CUI 29157233)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15331463-0 · Fasole boabe la cutie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 747,96 RON
- Valoare atribuită
- 747,96 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 07:47
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 07:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
747,96 RON
din 747,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro