Ofertă refuzată Cumpărare directă

Conserve de legume

Număr anunț
DA22951538
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala a Municipiului Buzau (CUI 15353418)
Furnizor / câștigător
COM FORTUNA 93 SRL (CUI RO3491220)
Cod CPV
15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278,10 RON
Valoare finală
278,10 RON
Data publicării
06.05.2019 15:19
Data finalizării
08.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.