Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ștampile personalizate

Număr anunț
DA22933855
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
ELCO BUSINESS SRL (CUI RO16888843)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,42 RON
Valoare finală
137,82 RON
Data publicării
03.05.2019 10:04
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.