Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE ALIMENTARE
- Număr anunț
- DA22953796
- Autoritate contractantă
- Gradinita Veseliei - Gherla jud Cluj (CUI 17958203)
- Furnizor / câștigător
- VERITAS SRL (CUI 11807023)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 841,01 RON
- Valoare atribuită
- 841,01 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 08:38
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
841,01 RON
din 841,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro