Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE PT. BUCATARIA GRADINITELOR

Număr anunț
DA22921403
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Nicolae Teclu" Copsa Mica (CUI 4405961)
Furnizor / câștigător
ROV PAN S.R.L. (CUI RO15790447)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
995,44 RON
Valoare atribuită
995,44 RON
Data publicării
25.04.2019 14:20
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

995,44 RON

din 995,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.