Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pensa Pean dreapta 16 cm

Număr anunț
DA22972931
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI RO22742850)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
510 RON
Valoare atribuită
510 RON
Data publicării
08.05.2019 11:53
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

510 RON

din 510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.