Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa mica chirurgie CATETER, camp steril 60x60cm, camp steril cu orificiu 60x60cm, pensa, 2 compres
- Număr anunț
- DA22972919
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 309,42 RON
- Valoare atribuită
- 309,42 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 11:53
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
309,42 RON
din 309,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro