Ofertă acceptată
Cumpărare directă
plicuri c6, dosare plastic, file plastic, carnet Disp Plata, plicuri c4,scoci- BANDA ADEZIVA 19X33,
- Număr anunț
- DA22971966
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERLESTI (CONSILIUL LOCAL BERLESTI) (CUI 4956200)
- Furnizor / câștigător
- ZEUS SRL (CUI RO2159860)
- Cod CPV
- 39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208,03 RON
- Valoare atribuită
- 208,03 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 11:21
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 20:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
208,03 RON
din 208,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro