Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cot ppr 20 x 1/2 FE

Număr anunț
DA22970929
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
Furnizor / câștigător
CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
Cod CPV
44163000-0 · Tevi si racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,40 RON
Valoare atribuită
50,40 RON
Data publicării
08.05.2019 10:45
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 17:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,40 RON

din 50,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.