Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GOLDNUTRITION ZMA X 90 CPS FLACON
- Număr anunț
- DA22970778
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE ATLETISM (CUI 4203423)
- Furnizor / câștigător
- GOLDNUTRITION EEC SRL (CUI RO35264226)
- Cod CPV
- 33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.838 RON
- Valoare atribuită
- 3.838 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 10:38
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.838 RON
din 3.838 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro