Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REZERVOR APA UMIDIFICARE MU 13178
- Număr anunț
- DA22969721
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 44611600-2 · Rezervoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.553,68 RON
- Valoare atribuită
- 2.553,68 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 10:00
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.553,68 RON
din 2.553,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro