- Număr anunț
- DA22967869
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN ISTRATI" MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843000)
- Furnizor / câștigător
- GOLDNUTRITION EEC SRL (CUI RO35264226)
- Cod CPV
- 33616100-2 · Provitamine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 907,20 RON
- Valoare atribuită
- 907,25 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 08:44
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
907,25 RON
din 907,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro