Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electromagnet Stop

Număr anunț
DA22967842
Autoritate contractantă
COMUNA ERNEI (CUI 4323462)
Furnizor / câștigător
ZETOR TRACTOR SRL (CUI RO17235478)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213,05 RON
Valoare atribuită
213,05 RON
Data publicării
08.05.2019 08:42
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213,05 RON

din 213,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.