Ofertă acceptată Cumpărare directă

L-CARNITINE 3000 MG GOLD 20 UNIDOSE

Număr anunț
DA22967761
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN ISTRATI" MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843000)
Furnizor / câștigător
GOLDNUTRITION EEC SRL (CUI RO35264226)
Cod CPV
33616100-2 · Provitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73,83 RON
Valoare atribuită
73,83 RON
Data publicării
08.05.2019 08:38
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73,83 RON

din 73,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.