Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezinfectant pt piele Aseptoderm 2% CHG 1000ml
- Număr anunț
- DA22964996
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 991,60 RON
- Valoare atribuită
- 991,60 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 15:01
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
991,60 RON
din 991,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro