Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie servicii de analiza apa bruta de suprafata

Număr anunț
DA22937215
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI RO13341727)
Cod CPV
71610000-7 · Servicii de testare si de analiza a compozitiei si a puritatii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare finală
8.400 RON
Data publicării
03.05.2019 13:08
Data finalizării
08.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.