Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOFERASTRAU STIHL MS 231

Număr anunț
DA22917452
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI RO10294531)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.630,22 RON
Valoare atribuită
5.630,22 RON
Data publicării
25.04.2019 10:35
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.630,22 RON

din 5.630,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.