Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta RCA si casco autoturism dacia sandero
- Număr anunț
- DA22970702
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR A MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 17577039)
- Furnizor / câștigător
- INTERSERV TOTAL BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 24818202)
- Cod CPV
- 66518200-6 · Servicii de societati de asigurari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.039 RON
- Valoare atribuită
- 2.039 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 10:36
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 12:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.039 RON
din 2.039 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro