Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI GUNOI 60L 50/ROLA

Număr anunț
DA22949568
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI RO8566138)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
406,50 RON
Valoare atribuită
406,50 RON
Data publicării
06.05.2019 14:08
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 07:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

406,50 RON

din 406,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.