Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda elastica fixare electrozi # 100x10cm;Banda elastica fixare electrozi 30x5cm;Banda elastica fix

Număr anunț
DA22962553
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.114,90 RON
Valoare atribuită
1.114,90 RON
Data publicării
07.05.2019 13:34
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.114,90 RON

din 1.114,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.