Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun recoltare, dializa, chimioterapie

Număr anunț
DA22966030
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.742,86 RON
Valoare atribuită
1.742,86 RON
Data publicării
07.05.2019 15:49
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.742,86 RON

din 1.742,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.