Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS COLOR HP CD973AE NR.920XL MAGENTA HP CD973AE

Număr anunț
DA22964250
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA GIURGIU (CUI 9968753)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71,34 RON
Valoare atribuită
71,34 RON
Data publicării
07.05.2019 14:35
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,34 RON

din 71,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.