Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A3 80 G/MP 500 COLI/TOP

Număr anunț
DA22969158
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU PLOIESTI (CUI 9467990)
Furnizor / câștigător
RISEBA FLOR S.R.L. (CUI RO15999134)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49,80 RON
Valoare atribuită
49,80 RON
Data publicării
08.05.2019 09:40
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49,80 RON

din 49,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.