Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie pentru copiatoare
- Număr anunț
- DA22946546
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NUCLEARA SI PENTRU DESEURI RADIOACTIVE (CUI 26328223)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.338 RON
- Valoare atribuită
- 1.338 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 12:29
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 08:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.338 RON
din 1.338 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro