Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiect tehnic Construire piata agroalimentara

Număr anunț
DA22966427
Autoritate contractantă
ORASUL FAUREI (CUI 4343052)
Furnizor / câștigător
NELCIVIL 2008 SRL (CUI 23719049)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.600 RON
Valoare atribuită
37.600 RON
Data publicării
07.05.2019 16:17
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.600 RON

din 37.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.