Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU TELEFONIC SI ACCESORII

Număr anunț
DA22966245
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
ALEXANDRU CO SRL (CUI RO18330125)
Cod CPV
32572200-5 · Cablu de comunicatii cu conductori coaxiali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.692,22 RON
Valoare atribuită
1.692,22 RON
Data publicării
07.05.2019 16:01
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 17:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.692,22 RON

din 1.692,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.